LINENS

LINENS

Ось уже 14 років компанія LINENS є офіційним представником Zorlu Holding в Україні – світового лідера у виробництві домашнього текстилю. Вже більше 50 років Zorlu Holding – один із найрозвиненіших індустріальних конгломератів Туреччини та Європи.

Торговельна мережа магазинів LINENS широко представлена ​​в різних куточках світу і до липня 2008 року нараховує 80 магазинів з найвищим рівнем сервісу, з командою висококласних фахівців і широким асортиментом текстильних виробів для дому.

Торгова мережа магазинів домашнього текстилю LINENS пропонує своїм клієнтам унікальну можливість придбати всі текстильні вироби для дому, від гардин до матраців та рушників, в одному магазині – магазині мережі LINENS™.

Секрет якісного гарного сну від компанії LINENS дуже простий - вибирайте лише найкраще. Ваша подушка, ковдра, простирадло та рушник завжди повинні бути якісними та модними.

В Україні компанія LINENS відкрила свій перший магазин у серпні 2001 року в м.Києві. На поточний момент відкрито 11 салонів-магазинів у 6 містах: у Києві – 4, Дніпропетровську – 4, та по 1-му магазину у Донецьку, Кривому Розі, Хмельницькому та планується відкриття ще трьох магазинів у поточному році.

Ми надаємо нашим клієнтам широкий асортиментний ряд модної актуальної текстильної продукції та прагнемо надати найкращий сервіс на ринку.

У наших магазинах Ви знайдете:

- якісні та надійні товари
- комфортні умови для придбання текстильних виробів для дому
- широкий асортимент товарів
- Високий рівень обслуговування
- модні та цікаві новинки

Ми — творча команда професіоналів, закоханих у свою справу. Кращі колекції штор, тканин, фурнітури, карнизів, килимів представлені в наших шоу-румах дозволять задовольнити найвибагливіші смаки. LINENS більше 13 років надає Вам можливість придбати предмети декору з Іспанії, Італії, Франції, Англії та Німеччини. Ми працюємо з воістину російським розмахом, німецькою акуратністю та українською схильністю до самоіронії. Ми продаємо не окремі предмети, а спосіб життя!

Заказать бесплатный звонок

Обратный звонок

Отправить заявку
Избранное (1)