Новости компании

← Вернуться назад

Нова колекція теплих пледів німецьких брендів JOOP! і Biederlack

17.10.2020
Нова колекція теплих пледів німецьких брендів JOOP! і Biederlack
Трохи історії про створення брендів:

JOOP!
Бренд був заснований у Гамбурзі в 1981 році Вольфгангом Юпом, який на той час був відомим журналістом, публікував свої матеріали про світ моди у провідних ЗМІ. У 1978 році він вирішив спробувати себе не лише в аналітичних та критичних розборах чужої творчості, а й створити щось своє: так на світ з'явилася його колекція хутряних виробів, яка мала великий міжнародний резонанс. На хвилі популярності Юп заснував власний лейбл Joop, який через кілька років пережив ребрендинг: маленькі літери змінилися за головними, а в кінці був доданий знак оклику.
Такі зміни символізували енергію, масштабність, динамізм, провокацію та амбітність - цінності, які лягли в основу нового бренду дизайнера. Під брендом Joop виробляється багато товарів: взуття, білизна, товари для дому, у тому числі пледи. Пледи Joop розраховані на вишуканий смак та різноманітність інтер'єрних дизайнів.

Biederlack
Більше 130 років тому почалася історія бренду Biederlack - це історія успішного сімейного бізнесу в четвертому поколінні, повнорівневе виробництво в Гревені (Німеччина).
Feeling home (відчуваю себе як удома) – це те почуття, яке дарує продукція компанії  Biederlack.
Високоякісні м'які покривала, пледи, що мають прекрасні споживчі властивості: не електризуються, не скачуються і довго зберігають свій зовнішній вигляд.
Продукція компанії Biederkack поєднує в собі функціональність та модний дизайн є прикладом вишуканої німецької якості та робить будинок більш затишним та комфортним.
Пледи Biederlack відмінно будуть виглядати як подарунок, адже відрізняються не тільки високою якістю, але і прекрасними візуальними даними.

Нова колекція теплих пледів німецьких брендів JOOP! і Biederlack 

Чтобы ничего не пропустить, Вы можете подписаться на рассылку новостей, для этого просто кликнете по кнопке ниже!

RSS лента новостей

Заказать бесплатный звонок

Обратный звонок

Отправить заявку
Избранное (1)