Новости компании

← Вернуться назад

Пухові новинки від Brinkhaus

22.04.2020
Пухові новинки від Brinkhaus

Ми поповнили наш асортимент пухових ковдр і подушок блискучою колекцією Chalet від німецького виробника Brinkhaus.

Ковдра Пухова Brinkhaus Chalet
Ідеальний комфорт під час сну протягом усіх сезонів. Першокласна, сучасна та універсальна система ковдр – індивідуальна можливість вибору. Колекція ковдр Chalet - це літні, демісезонні та зимові варіанти. Кнопки дають змогу поєднати ковдри так, як вам зручно. Ковдри можна придбати та використовувати як разом, так і окремо. Ви можете купити ковдру, яку Вам необхідно в даний момент, а якщо з настанням сезону з'явиться потреба в додатковій ковдрі, то, купивши другу, Ви завдяки особливій системі кнопок зможете скомбінувати дві ковдри в одну і, таким чином, отримуєте теплішу ковдру.
Чудове поєднання матеріалів, що використовуються для чохла та наповнювача, створює продукт, який є одночасно легким та теплим, забезпечуючи ідеальний сон та комфорт цілий рік. Надлегкий нано-батист, виготовлений зі 100% бавовни, використовується для виготовлення чохла, тоді як спеціально відібраний наповнювач складається з пуху гусака.

Подушка Brinkhaus Chalet
Абсолютна якість розкоші, яка властива ТМ BRINKHAUS, виходить із справжньої пристрасті до досконалості.
Подушки CHALET це натуральні, красиві, м'які та розкішні подушки, розроблені для ідеального комфорту та незрівнянно спокійного сну.
Подушка сконструйована аналогічно трикамерній подушці.
Зовнішні камери заповнені високоякісним пухом, який надає подушці чудової м'якості. Внутрішня камера подушки складається з ергономічної серцевини з в'язкопружної піни, яка підтримує голову та шию. Ідеально анатомічно підходить для підтримки шиї та плечей під час сну і при цьому залишається м'якою та затишною. Ідеально підходить для тих, хто вважає за краще спати на боці. Можна використовувати з обох боків.

Чтобы ничего не пропустить, Вы можете подписаться на рассылку новостей, для этого просто кликнете по кнопке ниже!

RSS лента новостей

Заказать бесплатный звонок

Обратный звонок

Отправить заявку
Избранное (1)