Огортаємо у затишок з перших секунд знайомства


Відчиняючи двері до магазину LUXURY LINENS, опиняєшся у зовсім іншому світі -домашнього затишку і тепла. У момент, коли галаслива вулиця та гучна музика торгівельного центру залишається позаду, а вас привітно зустрічають наші продавці-експерти, мимоволі з'являється передчуття покупки, яка прослужить роки.

 

Визнання покупців почалося з маленької ідеї…

У далекому 2001 році, в сімейному колі виникло бажання створити гарний бізнес, який насправді принесе користь людям. Все почалося з одного маленького магазину Linens у м. Києві. За 21 рік історії ми постійно вдосконалювалися, збільшували асортимент, росли як експерти домашнього текстилю. У 2019 році магазин вирішив піднятися на новий рівень і провести ребрендинг. Тепер, вже з новою назвою – LUXURY LINENS, ми почали примножувати усі свої досягнення:

  • Роздрібні магазини у Києві та Дніпрі: загалом по Україні працює 5 роздрібних магазинів.

  • Зручні інтернет-магазини:перший наш інтернет-магазин з'явився у 2008 році. Сьогодні у нас є 2 власних магазини в інтернеті, які обслуговують клієнтів по всій Україні.

  • Співпраця з найбільшими інтернет-майданчиками: наша продукція продається на провідних маркетплейсах країни: Розетка, Модна Каста, Подушка.

  • Офіційне представництво: ми – офіційні представники в Україні понад 10 брендів-виробників домашнього текстилю.

  • Власний бренд домашнього текстилю: кращий бренд складно знайти – його можна тільки створити! Саме тому, ми разом з партнерами створили власний бренд постільної білизни – LUXURY LINENS.

 

Провідні бренди світу в одному магазині.
 

Бажання працювати з провідними світовими брендами дозволило магазину запропонувати нашим покупцям широку лінійку текстилю для дому. Кожен обраний бренд – це продукція, яка дійсно буде слугувати багато років і не змінить свій первинний вигляд через високі стандарти європейської якості.

У магазині LUXURY LINENS ви знайдете унікальні бренди, кожен з яких має свою родзинку. Наприклад, німецький виробник BRINKHAUS, що пропонує прихильникам високоякісні ковдри на кожну пору року. На полицях нашого магазину є лінійки постільної білизни та домашнього текстилю, які успішно доповнюють дизайнерські рішення самої кімнати – від турецького VALERON до німецького IRISETTE. Зможете зігрітися в холодний осінній день під пледом бренду JOOP! або забудете про спеку літньої ночі з охолоджуючим піке від TAC.
 

Обираючи з асортименту постільніу білизну, недостатньо оцінити справжню якість лише візуально. Спробував на дотик, ви зрозумієте – бажання засинати і прокидатися в обіймах текстилю, який пропонує магазин LUXURY LINENS, не залишить вас ніколи! Великий вибір дозволить підібрати текстиль, який доповнить дизайнерське рішення вашої спальні, а якість та бажання надати вам найкращий вибір для солодких снів – залишить задоволеним навіть найвибагливішого клієнта.